Туристу

Наші акції, бонуси
Вхідні квитки
Корисна інформація
 
 • Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка на одноденні екскурсії
 • Анулювати оплачене замовлення екскурсійних турів вихідного дня можна не пізніше ніж за 72 години до початку туру (за три робочих дні). В даному випадку оплату повністю повертаємо. При відмові від екскурсійного туру за 1 - 2 робочих  дні до екскурсії, а також при неявці на посадку - оплату не повертаємо
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

                    

 

 

Типи розміщення в готелях:

DBL - номер на двох з одним великим двоспальним ліжком

DBL (TWIN) - номер на двох з двома окремими ліжками

SGL (SNGL) - номер на одного

ЕХВ (extra bed) - +1 Ліжко

TRPL - номер на трьох

CH - дитина, у віці, до 12 років, але в ряді готелів - до 15 років

SGL + CH (2-6) - 1 дорослий + 1 дитина від 2 до 6 років

DBL + CH (2-6) - 2 дорослих + 1 дитина від 2 до 6 років

SGL + 2CHD (6-12) - 1 дорослий + 2 дітей від 6 до 12 років

DBL + 2CHD (2-6) (6-12) - 2 дорослих + 2 дітей від 2 до 6 років, або від 6 до 12 років

Inf (infant) - дитина 0-2 роки

Qdpl або TRPL + ЕХВ - номер на чотири особи

TRPL +1 CHD (2-6) - тримісний + дитина від 2-6 років (Family room)


Вигляд із номеру:

Beach view -  вид на пляж

City view - вид на місто

Dune view  - вид на піщані дюни

Garden view - вид на сад

Land view  - вид на околиці

Mountain view -  вид на гори

Ocean view - вид на океан

Pool view - вигляд на басейн

River view - вид на річку

Sea Side view (SSV)  - бічний вид на море

Sea view  - вид на море

Valley view  - вид на долину

ROH (run of the house)  - розміщення в готелі без уточнення типу номера та виду з вікна

 

Типи харчування в готелях:

При бронюванні готелю в ваучері може вказуватися тип харчування . Існує кілька типів харчування , і вони мають такі позначення:

 •  ОВ – only bed, EP – Except Pation: Крім проживання в готелі, Вам не надається будь-яке харчування. Зазвичай, у таких випадках харчування можна замовити додатково.
 •  BB (bed & breakfast): У вартість Вашого проживання в готелі включений тільки сніданок (зазвичай це шведський стіл), додаткове харчування можна замовити за окрему плату в ресторанах готелю.

Сніданок може бути чотирьох видів:
CBFContinental Breakfast (Континентальний сніданок): Це найбільш скромний сніданок. Найчастіше подається в Європейських готелях 2*-5*, іноді зустрічається в готелях нижчої категорії (2*-3*) в інших частинах світу. Він складається з чаю, кави, булочки, вершкового масла, сиру, яйця, іноді вам можуть запропонувати йогурт або фрукти.
ABFAmerican Breakfast (Американський сніданок): Любителям більш щільно поснідати варто вибрати саме ABF. Цей тип найбільш поширений в готелях Америки і Західної Європи. Даний вид включає всі елементи Continental Breakfast, але до нього додають різні сири, ковбаси, шинки і овочеві салати.
BBFBuffet Breakfast (Шведський стіл): Досить часто зустрічається універсальне позначення цього типу – BB. Найбільш популярний і рясний вид сніданку, який можна зустріти в більшості готелів світу. Зазвичай він включає в себе всі м’ясні і молочні продукти, фрукти і овочі, випічку і кондитерські вироби, а також всі напої місцевого виробництва (в деяких випадках навіть алкогольні напої). У готелях різної категорії різноманітність і «якість» Шведського столу можуть значно варіюватися. Під типом харчування «Шведський стіл» мається на увазі, що Ви можете брати стільки їжі, скільки Вам необхідно, здійснюючи необмежену кількість підходів.
Англійський сніданок: Цей вид зустрічається досить рідко. Він включає в себе каву (або чай), сік, яєчню, тости, вершкове масло і фруктовий джем.

 • HB – Half Board (Сніданок і вечеря): Даний тип харчування ще називають «Напівпансіон» або дворазове харчування.
 • DNR – Dinner (Вечеря): Харчування за системою DNR може бути двох видів – по меню і у вигляді шведського столу. У другому випадку, частіше за все, вечеря буде такою же, як і сніданок. У Європі вечеря, представлена у вигляді Шведського столу, може бути трохи обмеженою у виборі других страв – Вам можуть запропонувати на вибір лише одне з 3-5. Холодні закуски і салати, в будь-якому випадку, будуть необмежені.
 • FB – Full Board (Триразове харчування): Такий вид харчування ще називають «Повний пансіон». Він включає в себе сніданок, обід і вечерю, де, швидше за все, сніданок і вечеря буде представлена у вигляді шведського столу. За обідом і вечерею Вам запропонують будь-які напої, звичайно, за окрему плату.
 • FB + або ExtFB – full board + або extended full board (Розширене триразове харчування): Представляє з себе сніданок, обід і вечерю (зазвичай це шведський стіл). Вам запропонують також безалкогольні напої (у деяких готелях запропонують також алкоголь – пиво і вино).

Типи харчування “Все включено”:

 • Mini all inclusive (Повний пансіон + напої): Триразове харчування. У більшості готелів вечеря подається у вигляді шведського столу. Під час прийому їжі Вам запропонують напої місцевого виробництва. Крім того, напої Ви можете взяти не тільки під час їжі, але і в будь який інший час, але в обмеженій кількості.
 • ALL (AL) – All Inclusive (Все включено): Проживанні в готелі за системою All Inclusive включає в себе трьохразове харчування, всі алкогольні і безалкогольні напої місцевого виробництва (в необмеженій кількості і в будь-який час). Крім того, Ви отримуєте додаткове харчування – це другий сніданок, полуденок, легкі закуски, барбекю в барах, а також пізню вечерю. Крім усього перерахованого вище, у вартість включені основні послуги та розваги, які пропонує даний готель.
 • HсAL – hign class all inclusive (Все включено, вищий клас): Все, що пропонує готель, вже включено у вартість. Ви отримуєте все безкоштовно, крім магазинів, телефону, лікаря, перукарні, деяких водних видів спорту і дайвінгу.
 • UALL (UAI) – Ultra All Inclusive (Ультра все включено): Це аналог All Inclusive, але крім усього, Ви також отримуєте необмежену харчування в будь-який час доби (цілодобово), а також будь-які алкогольні і безалкогольні напої (як місцевого, так і не місцевого виробництва). Деякі готелі також запропонують Вам безкоштовне харчування в ресторанах з кухнею різних народів світу, а також харчування протягом дня, у зручний для Вас час. Крім цього, Ви можете безкоштовно скористатися будь-якими послугами і розвагами, які пропонує готель. Система Ultra All Inclusive має багато різновидів: VIP All Inclusive, Elegance All Inclusive, De luxe All Inclusive, Super All Inclusive та інші. Відмінність цих типів від інших, можна уточнити в обраному Вами готелі.

Типи меню в ресторанах готелів:

 • A-la Carte («а-ля карт») - меню, в якому кожна страва вказано зі своєю окремою ціною;
 • Харчування за меню - обмежена кількість страв з меню, окрім морепродуктів.

 

 

 

Наші партнери