Фестиваль вина та меду в м. Ужгород

Фестиваль вина та меду “Сонячний напій” в м. Ужгород. Руїни Невицького замку

Традиційне свято, на яке в Ужгород з’їжджаються пасічники та винороби, щоб в дружній атмосфері представити одне одному, а також гостям свою продукцію. Свято супроводжується гучними гуляннями та характеризується масою позитивних емоцій.

Тож, на початку травня гостей Ужгорода чекає насичена подіями програма фестивалю. Тут будуть представлені 50 кращих сортів вина Закарпаття. Планується провести конференцію, яка має за мету ознайомити усіх бажаючих з тонкощами винарства. Для відвідувачів фестивалю, унікальна можливість скуштувати справжню медовуху від виробника.

Окрім того, з року в рік до участі в фестивалі долучаються кращі закарпатські сироварні.

Невицький Замок: Поблизу села Кам’яниця, на горі за Ужом, ліворуч від траси погляд вихоплює серед вершин дерев силует високої башти над сірою стіною. Справжнісінький замок, один з самих романтичних на Закарпатті — і проминути таку атракцію рішуче неможливо.

Серпантином піднімається до замку дорога, виводячи спочатку до будівлі санаторію радянських часів та парку «Сад Вагнера» (закладений Ужанською лісовою управою в 1879 р.). Тоді ж було споруджено й фонтан з природним тиском води, який діє дотепер і дивує взимку своїми незамерзаючими струменями. Ім’я своє парк отримав на честь відомого угорського садовода Карла Вагнера, скульптура якого колись прикрашала оглядовий майданчик в парку.

Ще кілька десятків метрів від фонтану — і перед очима відкривається панорама середньовічного замку. Зараз на його території тривають реставраційні роботи, які завершаться в 2015 р., але це майже не перешкоджає відвідинам фортеці. Вхід на руїни Невицького замку вільний.


У вартість екскурсії включено:

  • проїзд по маршруту
  • послуги гіда
  • страхівка


Додатково оплачуються:

Наші партнери