Відпочинок на Закарпатті

Пропонуємо оздоровитись у Термальних водах Закарпаття. Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та, згодом, охолоджується на своєму шляху. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55°C, охолоджується до +41°C і подається у басейни.

Корисні властивості такої води було визначено спеціалістами в цій галузі. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:

    опорно – руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, післяопераційний стан, захворювання суглобових тканин,
    захворювання серцево – судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст., постміокардичний кардіосклероз з порушенням кровообігу не вище I ст.,
    периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит,
    периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I  - II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,
    міліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

Рекомендований час перебування у басейні 15 – 20 хв. 3 рази на день.
Протипоказання: хвороби у стані загострення.

За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Косино» багата на залізо(масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини.
Кислотно – лужний баланс Ph 6,08.
Рівень мінералізації: 8,5 – 11,00 г3/дм.

Загалом, термальні води «Косино» несуть загальний оздоровлюючий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для  нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

На тереторії комплексу діє чотири басейни, два з них термальні: великий та малий, один – прісний, з «Аква - баром», і ще один - дитячий, кафе, прокат лежаків, дитячий майданчик.

Всі басейни оточені зручними доріжками, є лежаки, гойдалки, обладнані численними фонтанами, підводними гейзерами  та поручнями. Все в сучасному європейському стилі.


Прайс на відвідування басейнів:

MIN пакет 2 год. - 30 грн.
кожні наступні 30 хв. - 7,50 грн.
ДІТИ (ростом до 120 см.)
MIN пакет 2 год. - 20 грн.
кожні наступні 30 хв. - 5 грн.
ДІТИ РОСТОМ ДО 90 см. -БЕЗКОШТОВНО

Прокат:

лежак - 20 грн,
гойдалка (3-місна) - 30 грн;
скринька для речей - 20 грн.

Інформація з сайту http://kosino.com.ua

Наші партнери