Симфонія кохання

Симфонія кохання: дендропарк «Софіївка» м.Умань, Меджибізький замок, музичний фонтан у  Вінниці

  У 1796 році польський магнат Станіслав Потоцький розпочав будівництво парку - подарунок коханій дружині Софії. Хоча всі будівельні роботи не були завершені, парк відкрили в травні 1802 року в день народження Софії і назвали в її честь - «Софіївка». Площа парку - 170 га. Це своєрідна поема з каменю, води, рослин, архітектурних споруд і скульптур. Автор архітектурного проекту і керівник будівництва - Людвіг Метцель. Він матеріалізував в паркових композиціях образи «Одіссеї» Гомера. На будівництві парку працювали тисячі талановитих кріпаків. Завдяки їх титанічній праці, тут були споруджені ставки, підземні річки, водоспади, різноманітні гроти. У парку висаджені дерева місцевих порід і екзотичні рослини, які привезли з різних країн світу. Прикрасили парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів.

Центральна частина парку - Нижній ставок, фонтан «Змія». Тут починається первісна «Софіївка». Далі - гранітний венеціанський місток. Між Нижнім ставком і схилом Левадской скелі розмістився невеликий півострів - площа Зборів. Її прикрашає чудовий водоспад. Від залізного містка над водоспадом йде дорога до Ахеронтійського озеру. Недалеко від озера - «Томпейская долина. Струмок створює каскад "Три сльози» - пам'ять про померлих дітей Потоцького.

У парку є острів Анти-Цирцеї - острів кохання. Амфітеатр. Гроти і альтанки. Нижній і верхній ставки. Шлюз. Озера. Павільйони і оранжереї. Скульптури. Долини і тераси. Дуже вдале розташування парку, нагромадження кам'яних брил, природні джерела сприяють відчуттю казки, в яку ви зможете зануритися, побувавши в «Софіївці».

  Меджибізький замок - могутня фортифікаційна споруда, яка бачила під своїми стінами багатьох завойовників. Замок розташовано на перетині двох річок - Південний Буг та Бужок. Поселення, яке виникло тут, відоме з 1146 р.. саме від місця свого розташування  отримало назву - "межи Бугами", яка з часом трансформувалося в  "Меджибіж". Це одне з найстаріших міст Поділля.

  Найбільший у Світі річковий Світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «ROSHEN» були відкриті 4 вересня 2011 року. «Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтану перевищує 70 млн. гривень. Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 куб м грунту.


У вартість екскурсії включено:

  • проїзд по маршруту
  • ночівля в готелі
  • послуги гіда
  • страхівка


Додатково оплачуються:

Наші партнери