Подорож до світу казок

Кожна людина колись вірила у казки, дехто вірить і до нині. Сьогодні, казки міцно переплітаються з реальністю!

   У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божої на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» активно діє «Маєток Святого Миколая». 19 грудня 2006 року на території НПП «Гуцульщина» гостинно відкрито перший будиночок комплексу «Маєток Святого Миколая», зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі. У ньому облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїжджає з Маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. Якщо йому по дорозі трапляються хлопчики й дівчатка, він обов’язково зупиняється, розпитує їх про добрі вчинки, що вони зробили, а тільки потім дає подарунок. А за нікчемні вчинки соромить. У Маєтку Святого Миколая відкрито також майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато ялинкових іграшок прикрашають кімнату. Охороняють Маєток різноманітні казкові герої, зроблені з дерева майстрами-умільцями. Облаштоване тут місце і для вогнища, навколо якого розташовані крісла дванадцяти чеснот. Біля будиночку працівники парку збудували для дітвори ігровий майданчик.

  Цікавими і видовищними видаються Миколаївські свята у Маєтку Святого Миколая. Разом зі своїми дітками, Ви можете написати листа Святому Миколаю. Під час подорожі, Ваші дітки познайомляться з Святим Миколаєм, побувають в маєтку, де він "проживає",  та ознайомляться з  його побутом.

  А також, на Вас чекають, майстер - класи по виготовленню іграшок; прогулянки на бричці; конкурси, змагання, культурно-розважальні програми, сюрпризи від Миколая та звісно ж подарунки.


У вартість екскурсії включено:

  • проїзд по маршруту
  • послуги гіда
  • страхівка


Додатково оплачуються:

Наші партнери